Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Įteiktas juvelyrikos vertintojos diplomas


2019 metų kovo 19d. Londone  įvyko NAJ (Nacionalinės Juvelyrų Asociacijos) diplomų įteikimas, kuriame dalyvavo ir savo juvelyrinių dirbinių įvertinimo diplomą atsiemė UAB PRABA brangakmenių, juvelyrikos ekspertė ir gemologė Dovilė Bakanauskaite-Kairienė.


Dovile su "NAJ" pirmininke Harriet Kelsall ir generaliniu direktoriumi Simon Forrester

Apdovanojimai vyko istorinėje auksakalių salėje „Goldsmiths Hall“, kurioje buvo pasveikinta daugybė NAJ absolventų. Ceremonijos pradžioje NAJ pirmininkė Harriet Kelsall pabrėžė keletą svarbių „Livery Hall“ savybių bei papasakojo trumpą „Goldsmiths“ kompanijos istoriją. Įprastai šie rūmai nėra atidaromi visiems lankytojams, šiuose salėse vyksta tik privatūs renginiai. Pirmininkė svečiams priminė, kad šiuose rūmuose juvelyrinių dirbinių prabavimas (ženklinimas) vyko daugiau nei penkis dešimtmečius. 

Diplomo įteikimas

„Šiandien mes čia susirinkome švęsti jūsų visų sėkmę ir pasidalinti savo susižavėjimu už tai kiek jūs visi pasiekėte, susirinkdami visi kartu sukūrėte nuostabią aplinką, jūs daug dirbote ir sunkiai mokėtės – ir už tai aš Jus visus noriu asmeniškai pagirti“. „Sunkus darbas ir aistra juvelyrikai padės jums  daug pasiekti ir toli nukeliauti šioje nuostabioje industrijoje‘ – įkvepiančiais žodžiais ir palinkėjimais diplomų įteikimą pradėjo NAJ pirmininkė Harriet Kelsall.

Su mokytoju Barry Sullivan

Visi džiaugėsi garsiai aplodismentais už kiekvieną studentą, kurie atsiėmė Profesionalaus Juvelyro Diplomą, Juvelyrinių dirbinių vertinimo diplomą ir Juvelyrikos verslo vadybos diplomą . Savo diplomus atsiemė profesionalai iš tokių įmonių kaip Chisholm Hunter, Watches of Switzerland, Allum & Sidaway, Bentley & Skinner, WE Clark, Wakefield, taip pat 21 puikių juvelyrikos profesionalų  iš garsios Anglijos įmonės Breaverbrooks, kuri šiais metais mini savo gyvavimo šimtmetį.

"NAJ" 2019 Absolventai

Dovilei tai jau 3 – iasis įgytas diplomas Londone, prieš tai ji baigė Amerikos gemologijos institutą , kur įgijo sertifikuotos gemologės ir juvelyrikos ekspertės diplomus. Džiaugiamės savo eskpertės sėkme ir pasiekimais, bei galimybę savo klientams pasiūlyti profesionalias konsultacijas ir paslaugas.Dėl brangakmenių ir juvelyrinių dirbinių užsakymų, vertinimo ir konsultacijos galite kreiptis tiesiogiai į gemologę, el. paštu: dovile@praba.lt