Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Deimantų vakaras – praskleistas paslapties šydas


Deimantų vakaras – praskleistas paslapties šydas

Dirbdama Londone gemologe daug bendraudavau su juvelyrikos industrijos atstovais, lankydavausi parodose ir papuošalų pristatymuose, kuriuos rengia įvairių prekinių ženklų atstovai. Londoniečiams deimantų kultūra labai artima ir pažįstama, jie domisi juvelyriniais dirbiniais, turi daug žinių apie deimantus, jų vertinimo kriterijus bei mados tendencijas.

Grįžusi  į Lietuvą supratau, kad dauguma juvelyrinių dirbinių pirkėjų nežino tikrosios brangakmenių vertės, todėl dažnai tenka aiškinti deimantų kainų skirtumo priežastis, vertinimo kriterijus ir t.t. Pasigedau ir renginių, kuriuose juvelyrikos industrijos atstovai  dalytųsi  patirtimi ir žiniomis, rengtų pristatymus ne tik profesionalams, bet ir  visiems, norintiems įdomiai ir turiningai praleisti vakarą.  Pirmąjį renginį apie deimantus surengiau bičiulės gimtadienio proga. Renginys sulaukė itin teigiamo atgarsio ir ėmė plūsti užklausos, kada organizuosiu panašaus pobūdžio vakarus. Taip plėtojosi privačių vakarų apie deimantus mintis.
Man svarbu, kad kiekvienas žmogus žinotų, kuo ypatingi, įspūdingi ir išskirtiniai yra brangakmeniai, todėl  negailėdama laiko kiekvienam siekiu išsamiai pristatyti tai, kas sukuria brangakmenio vertę, apžvelgti vertinimo kriterijus, atskleisti mažai kam žinomas brangakmenio paslaptis. Tuo pat metu, noriu ateinantiems sukurti pramogą, galimybę socializuotis ir prasmingai praleisti laiką.

Vakaro metu pristatau unikalias deimantų savybes, vertinimo kriterijus, jų kelionę iki vitrinų. Mielai atsakau į visus pristatymo dalyvių klausimus, įvertinu jų atsineštus papuošalus, suteikiu išskirtinę galimybę pažvelgti per mikroskopą į tai, kas slypi jų turimame brangakmenyje. Tai palieka nepakartojamą įspūdį!

Atskleidžiu ir tik deimantų “dileriams” žinomų paslapčių, išmokau profesionaliai naudoti brangakmenių eksperto instrumentus.

Deimantai - tai begalinis, neišsemiamas ir užburiančiai įdomus mokslas, tačiau esminius jo dalykus  ir praktines užduotis sutalpinau į 2.5 val. programą. Pertraukos metu dalyviai vaišinami taure putojančio vyno  ir desertinės „Lėja“ rankų darbo desertais. Tuo metu mielai atsakau į visus klausimus apie deimantus. Man itin svarbu, kad žmonės suprastų, jog deimantas nėra tik blizgantis stikliukas, o vakarėlio metu suteiktos žinios praverčia ir renkantis juvelyrinį dirbinį, ir investuojant į brangakmenius.

Laukiu visų norinčių susitikimuose. Registruotis privatiems vakarėliams galite el. paštu marketingas@praba.lt arba užklausas siųsti tiesiogiai man dbkairiene@gmail.com