Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus


Vestuvės yra magiška ir ypatinga ceremonija, kuomet įprasminamas naujos šeimos susikūrimas. Ši iškilminga šventė reikalauja itin kruopštaus ir atsakingo pasiruošimo, o vienas svarbiausių uždavinių – tinkami vestuviniai žiedai, simbolizuojantys amžiną meilę ir ištikimybę. Gemologė ir juvelyrikos ekspertė Dovilė Bakanauskaitė-Kairienė dalijasi patarimais, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš įsigyjant vestuvinius žiedus, kad jūsų ilgai laukta šventė būtų nepriekaištinga. 


1.    Tikslingas laiko planavimas. Svarbu, kad vestuvinių žiedų paiešką pradėtumėte iš anksto – prieš 2-3 mėnesius. Juvelyrikos parduotuvės siūlo platų žiedų spektrą, todėl neskubėkite ir skirkite tam laiko – pasimatuokite įvairius siūlomus modelius, įvertinkite spalvų gamą, nebijokite išbandyti iš pirmo žvilgsnio neįprastus variantus – kartais netikėti sprendimai gali maloniai nustebinti.                                                      

2.    Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą. Nepamirškite, kad vestuvinis žiedas taps jūsų kasdienis palydovas, todėl šis šeimos simbolis turi jūsų nedirginti, netrukdyti kasdieniai rutinai ir turi leisti jaustis komfortiškai. Aktyvaus sporto entuziastams ar muzikos srities atstovams, grojantiems įvairiais instrumentais, patariama rinktis klasikinius modelius, kurie turi lygų paviršių ar užapvalintus kraštus.
3.    Išlikite savimi. Dažnai tarp porų iškyla dilema – vienam partneriui patinka geltonas auksas, o kitam priešingai – baltas. Drąsiai apie tai diskutuokite ir kartu ieškokite kompromisų – galite pasirinkti vestuvinius žiedus, kurie pagaminti iš dviejų spalvų, o neradus vieningo sprendimo – nebijokite rinktis skirtingas žiedų variacijas, atspindinčias jūsų asmenines savybes ir individualų stilių.


4.  Tinkamas laikas galutiniam žiedo matavimui. Žiedo dydis – atsakingas sprendimas, todėl nepamirškite, kad tam tikri pašaliniai veiksniai gali turėti neigiamos įtakos jūsų svarbiam pirkiniui. Patariama vestuvinį žiedą matuotis tuo metu, kai esate ramybės būsenoje ir jūsų kūno temperatūra yra stabili bei normali. Netinkamas laikas – po sportinių užsiėmimų, ryte ar tuomet, kai jūsų kūnas yra sušilęs ar sušalęs, nes jūsų rankų pirštai gali būti išsiplėtę ar susitraukę. Taip pat atkreipkite dėmesį į kintantį svorį – dažnai artėjant didžiajai dienai nuotakos stengiasi atsikratyti nereikalingų kilogramų, o tai gali  turėti reikšmingą poveikį – išaušus ypatingai dienai būkite tikros, kad vestuvinio žiedo dydis staiga netapo per didelis.    


5. Vestuvinių žiedų kokybė Žiedo vidinėje pusėje turi būti įspautas valstybinis kontrolinis prabavimo simbolis ir atsakomybės ženklas. Jeigu jūsų pasirinktą žiedą puošia brangakmeniai - būkite tikri, kad jis turi specialias, numeruotas etiketes - sertifikatus, užtikrinančius aukso prabos ir brangakmenių kokybę,kuriuos tvirtina ir išduoda Lietuvos Prabavimo Rūmai. 


Magišką šventę patikėkite profesionalams, todėl rezervuokite asmeninį susitikimą el. paštu –vestuves@praba.lt arba telefonu 861101080.

Vestuvinius žiedus galite apžiūrėti čia ir visose mūsų fizinėse parduotuvėse: https://praba.lt/vestuviniai-ziedai-praba

Parduotuvių kontaktai: https://praba.lt/tilzes-g-siaulia