Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Apie mus


Daugiau nei ketvirtį amžiaus plėtojame sėkmingą juvelyrikos verslą ir klientams suteikiame unikalią galimybę įsigyti aukštos meninės vertės ir technologinės kokybės juvelyrinius gaminius. Ilgametė patirtis, atvirumas naujovėmis, išskirtinis profesionalumas ir dėmesingumas klientams padėjo mums tapti visuotinai pripažintu ir žinomu vardu.

Lietuvoje turime, ko gero, didžiausią išskirtinių juvelyrinių dirbinių gamybos patirtį, leidžiančią sėkmingai teikti ir juvelyrinių dirbinių pardavimo, graviravimo, atnaujinimo ir taisymo paslaugas. Išskirtiniai juvelyrikos šedevrai ir aukščiausios prabos papuošalai į mūsų vitrinas atkeliauja iš garsiausių pasaulinių juvelyrikos parodų. Būtent todėl galime pasiūlyti stulbinančią papuošalų moterims, vyrams ir vaikams įvairovę. Plėtodami  ilgalaikius ryšius su užsienio partneriais, galime Jums pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. 

Didžiuojamės būdami žinomiausių juvelyrikos vardų oficialūs atstovai Lietuvoje. Mūsų siekiamybė – sugrįžtantys, lojalūs klientai. Jiems turime įdiegę specialią Lojalumo programą ir suteikiame galimybę pirkti pigiau. Siekiantiems individualumo siūlome papuošalų gamybos paslaugą. Kruopščiai išklausę Jūsų pageidavimų, išpildome net ir pačius nerealiausius lūkesčius.

PRABA – bene didžiausias Lietuvos juvelyrinių dirbinių centras, garsėjantis gebėjimu užtikrinti  maksimalų klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą!