Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Paslaugos


KONSULTAVIMAS

Juvelyrikos centre PRABA dirba ir profesionali gemologė, todėl galime suteikti profesionaliai ir tiksliai konsultuoti klientus apie deimantus ir brangakmenius. Nuolat atnaujinamus gemologės patarimus ir komentarus galite sekti „Brangakmenių dienoraštyje“.

Mūsų įmonės pardavimų padaliniuose kvalifikuotos pardavėjos-konsultantės suteiks Jums reikalingą informaciją ir atsakys į aktualius klausimus renkantis juvelyrinį dirbinį. Jos supažindins su juvelyrinių dirbinių priežiūros taisyklėmis. Sužinosite apie aukso ir sidabro lydinių prabas, brangakmenius ir jų charakteristikas, įvairias  juvelyrikoje naudojamas medžiagas, specifines technologijas.

GRAVIRAVIMAS

Klientams visuomet  siūlome unikalumo papuošalams, išskirtinumo aksesuarams ir žavesio dovanoms suteikti graviravimu. Jis gali būti dvejopas: atliktas juvelyro ranka arba išraižytas moderniu lazeriu. Lazerinis graviravimas klientų pamėgtas dėl raštų, paveikslėlių, simbolių įvairovės. Šis graviravimo būdas itin modernus ir sparčiai populiarėjantis, atliekamas ant įvairių metalinių paviršių (aukso, sidabro, nerūdijančio plieno ir kt.).  Jums pageidaujant galime išgraviruoti ir nuotraukas.

Jei pageidaujate graviruoti ne metalo paviršių, Jums bus pasiūlytas graviravimas ranka, kurį atlieka ilgametę darbo patirtį turintis juvelyras. Graviruotų atributų dėka ypatingai progai suteiksite ne tik išskirtinumo, puošnumo, bet ir maloniai nustebinsite šventės kaltininkus ir svečius.

Graviravimo paslaugą galite užsisakyti ir įsigydami gaminį el.parduotuvėje www.praba.lt

TAISYMAS/ATNAUJINIMAS

Juvelyrikos centre PRABA teikiamos įvairios juvelyrinių dirbinių taisymo ir atnaujinimo paslaugos.  Taisymo paslaugų spektras itin įvairus, nuo iškritusių brangakmenių/akmenų įstatymo iki žiedų mažinimo, grandinėlių sulitavimo ir t.t.. Rekomenduojame, papuošalus kartais patikėti juvelyrui, kad jie atgautų pirminį savo grožį ir spindesį. Juvelyras greitai, kruopščiai ir kokybiškai atliks dirbinio valymą/restauravimą/atnaujinimą ir Jūsų pamėgtas juvelyrinis dirbinys atrodys lyg ką tik įsigytas iš vitrinos.

Daugiau informacijos ieškokite čia.