NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50€

Pristatymas


PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ

Pristatymo kaina: 2,50 (NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €)

Pristatymo laikas: sekančią darbo dieną (jei apmokėjimas yra gautas iki 13:00val.) 

Apie siuntos pristatymą į paštomatą klientas informuojamas el. paštu arba SMS žinute ir gali ją atsiimti užsakymo metu pasirinktoje nurodyto paštomato vietoje. Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą. 

OMNIVA KURJERIS Į NAMUS (NEMOKAMAS pristatymas nuo 100€)

Pristatymo kaina: 4,90€

Pristatymo laikas: sekančią darbo dieną (jei apmokėjimas yra gautas iki 13:00val.) 

Prekes pristatys kurjeris Jūsų norimu adresu: į darbovietę, namus ar kitu nurodytu. Visuose Lietuvos miestuose siuntiniai pristatomi 8-18 val. Kurjeris informuos Jus telefonu apie numatomą pristatymo laiką.


LIETUVOS PAŠTAS (NEMOKAMAS pristatymas nuo 50€) 

Pristatymo kaina: 2,00€

Pristatymo laikas: 1- 3 darbo dienos (siuntiniai miestelius ir kaimus pasiekia per 2 – 3 darbo dienas)

Jūsų prekes AB “Lietuvos paštas” nurodytu adresu pristatys asmeniškai ir pasirašytinai pirmoje dienos pusėje ( 8-12val). Jei tuo metu Jūsų nebus nurodytu adresu, pašto dėžutėje rasite informacinį lapelį su informacija, kuriame AB "Lietuvos paštas" skyriuje galite atsiimti siuntinį. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete. Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine siunta.

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ (NEMOKAMAS pristatymas nuo 200€) 

Pristatymo kaina: 10.00€

Pristatymo laikas: nuo 5 iki 14 darbo dienų

Jūsų prekes į užsienį pristatys AB „Lietuvos paštas“ nurodytu adresu. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete. Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine ir apdrausta siunta. 

PREKIŲ ATSIĖMIMAS JUVELYRIKOS SALONE “PRABA”

Užsakytas prekes galite atsiimti juvelyrikos salone “Praba” (Tilžės g. 152, Šiauliai). Pasirinkę šį pristatymo būdą prekes galite pasiimti gavę elektroninį patvirtinimą, kad užsakymas jau paruoštas (paprastai užsakymai paruošiami po sąskaitos apmokėjimo).
Juvelyrikos salono „Praba“ darbo laikas: : I – V: 10.00 – 18.00, VI: 10.00 – 15.00.

PRISTATYMO LAIKAS

Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis – kurjerius ir AB "Lietuvos paštas", todėl praba.lt negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko. Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams ar AB "Lietuvos paštas" užsakymo dieną arba kitą darbo dieną. Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui ar AB "Lietuvos paštas". Praba.lt deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos.

Svarbu! Priimdami siuntinį įsitikinkite, jog nepažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu eparduotuve@praba.lt per 3 kalendorines dienas.