NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50€

Pristatymas


Užsakytas prekes elektroninėje parduotuvėje praba.lt pristato kurjeris "Omniva", AB "Lietuvos paštas" visoje Lietuvoje ir Europoje. Prekes taip pat galima atsiimti "Omniva" paštomatuose.

Pristatymo skiltyje būtina nurodyti šiuos duomenis:

1. Tikslų pristatymo adresą,
2. Mobiliojo telefono numerį (prieš atvykdamas kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefonu),
3. Kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui ( pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.);

PRISTATYMO BŪDAI

LIETUVOS PAŠTAS

Pristatymo kaina: 2,00€

Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos (siuntiniai miestelius ir kaimus pasiekia per 2 – 3 darbo dienas)

Jūsų prekes AB “Lietuvos paštas” nurodytu adresu pristatys asmeniškai ir pasirašytinai pirmoje dienos pusėje ( 8-12val). Jei tuo metu Jūsų nebus nurodytu adresu, pašto dėžutėje rasite informacinį lapelį su informacija, kuriame AB "Lietuvos paštas" skyriuje galite atsiimti siuntinį. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete. Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine siunta.

OMNIVA KURJERIS Į NAMUS

Pristatymo kaina: 4,90€

Pristatymo laikas: sekančią darbo dieną po išsiuntimo

Prekes pristatys kurjeris Jūsų norimu adresu: į darbovietę, namus ar kitu nurodytu. Visuose Lietuvos miestuose siuntiniai pristatomi 8-18 val. Kurjeris informuos Jus telefonu apie numatomą pristatymo laiką.


PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ

Pristatymo kaina: 2,50 (NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €)

Pristatymo laikas: sekančią darbo dieną po išsiuntimo 

Apie siuntos pristatymą į paštomatą klientas informuojamas el. paštu arba SMS žinute ir gali ją atsiimti užsakymo metu pasirinktoje nurodyto paštomato vietoje. Visos siuntos, siunčiamos per OMNIVA paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje www.omniva.lt. Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta suprantamai paprastam vartotojui. Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie OMNIVA paštomato, nurodyto SMS žinutėje. Paštomato ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”, įveskite SMS žinute gautą šešiaženklį durelių kodą, paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles. Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą būsite informuoti telefonu ar el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kol atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB „Praba“. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ 

Pristatymo kaina: 10.00€

Pristatymo laikas: nuo 5 iki 14 darbo dienų

Jūsų prekes į užsienį pristatys AB „Lietuvos paštas“ nurodytu adresu. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete. Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine ir apdrausta siunta. 

PREKIŲ ATSIĖMIMAS JUVELYRIKOS SALONE “PRABA”

Užsakytas prekes galite atsiimti juvelyrikos salone “Praba” (Tilžės g. 152, Šiauliai). Pasirinkę šį pristatymo būdą prekes galite pasiimti gavę elektroninį patvirtinimą, kad užsakymas jau paruoštas (paprastai užsakymai paruošiami po sąskaitos apmokėjimo).
Juvelyrikos salono „Praba“ darbo laikas: : I – V: 10.00 – 18.00, VI: 10.00 – 15.00.

PRISTATYMO LAIKAS

Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis – kurjerius ir AB "Lietuvos paštas", todėl praba.lt negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko. Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams ar AB "Lietuvos paštas" užsakymo dieną arba kitą darbo dieną. Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui ar AB "Lietuvos paštas". Praba.lt deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos.

Svarbu! Priimdami siuntinį įsitikinkite, jog nepažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu eparduotuve@praba.lt per 3 kalendorines dienas.