Užsakymus pristatome per 1 - 2 d.d.

Deimantų Degustacija Vilniuje


Vienas šiltas gegužės vakaras Vilniuje spindėjo prabanga ir kerinčia atmosfera. Į "Sugamour" desertinę Vilniaus centre pakvietėme žinomas moteris, kurioms mūsų juvelyrikos ekspertė ir gemologė Dovilė Bakanauskaite-Kairienė suteikė išskirtinę galimybę - tapti deimantų ekspertėmis vienam vakarui.
Išskirtine renginio programa mėgavosi garsios Lietuvos moterys: Kamilė Dambrauskaitė, Neringa Čukinienė, Inga Žuolytė, Justina Gafaro, Ingrida Martinkėnaitė, Rūta Mazurevičiūtė, Sofio Gelašvili, Anžela Adamovič-Gečienė ir Gintarė Pietutytė.Deimantų degustacijoje buvo atvirai pristatomi išskirtiniai deimantų bruožai ir šių brangakmenių kelionė nuo kasyklų iki vitrinų. Renginio lektorė dalijosi patarimais, kaip neapsigauti ir tikrus deimantus atskirti nuo imitacinių akmenų.Vakaro viešnios turėjo galimybę įvertinti ir apžiūrėti tikrus deimantus, naudojant gemologinius instrumentus. Deimantų vertė siekė net 20 000 eurų. Taip pat, renginio metu buvo galima pasimatuoti prabangius „Praba” salono juvelyrinius dirbinius."Nors panašaus tipo renginiuose esu dalyvavusi ir anksčiau, šis vakaras buvo išskirtinai naudingas, nes įgytas žinias galėsiu pritaikyti praktikoje”, – deimantų degustaciją apibudino socialinių tinklų žvaigždė Kamilė Dambrauskaitė.


Dainininkė Anžela Adamovič-Gečienė pastebėjo, kad tokio tipo vakaras gali tapti puikia privačia švente. „Tai ne tik pramoga, tai naudingas seminaras apie deimantų subtilybes, kuris tinkamas gimtadienio, mergvakario ar tiesiog draugių susibūrimo šventei“, – sako garsi moteris.


Renginio dalyvės gardžiavosi desertais ir kava. Jaukią aplinką kūrė elegantiškas prabangios desertinės interjeras ir moteriški pokalbiai.Vakaro pabaigoje svečiai buvo apdovanoti mini dovanėlėmis ir išskirtiniais Deimantų eksperto” diplomais.


Deimantų degustaciją galite užsakyti ir savo privačiai šventei el.paštu : deimantai@praba.lt

Renginio akimirkos: