Užsakymus pristatome per 1-2d.d.

Papuošalai su brangakmeniais


Papuošalai su brangakmeniais

Papuošalai su brangakmeniais – madingas, vertingas ir visada stilingas pasirinkimas! Deimantas -  kiečiausias, brangiausias ir rečiausiai randamas brangakmenis. Pagal Aukščiausią briliantų tarybą šie brangakmeniai yra klasifikuojami pagal švarumą ir graduojami pagal spalvas. Pagaminti briliantą tikrai nelengva, mat tai yra apdirbtas, nušlifuotas deimantas, kuris turi 57 ir daugiau briaunų.  Briliantai būna skirtingų formų, o dažniausiai pasitaikančios - apvalios, kvadrato, ovalo, stačiakampio ir aštuonkampio formos. Papuošalų rinkoje labiausiai yra vertinami bespalviai arba vos matomo žydrumo akmenys, dar vadinami baltaisiais briliantais. Jie - patys brangiausi.

Papuošalus su briliantais galima nuplauti muiluotu vandeniu, spiritiniu tirpalu arba skiestu amoniaku. Valyti reikėtų tik minkštu šepetuku ar skepetaite. Rekomenduojama profilaktiškai nunešti dirbinius su deimantais juvelyrui, kad jie būtų išvalyti ultragarso vonelėje, taip bus pašalinti nešvarumai nepasiekiamose papuošalo vietose.  Papuošalus su briliantais nepamirškite laikyti atskirai, šie brangakmeniai gali subraižyti kitus juvelyrinius dirbinius, taip pat gali įbrėžti vienas kitą.

Labiausiai vertinami brangakmeniai – deimantai, rubinai, smaragdai, safyrai. Senovėje jie buvo vertinga valiuta, o taip pat buvo naudojami rūmų ir aukštuomenės aksesuarų puošyboje.  Naująja klasika vadinami brangakmeniai – topazas, granatas, akvamarinas, citrinas.